UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciągle mnie dziwi obojętność portelu na zagrozenie. Jako lokalne medium w przygranicznym mieście powinniście uświadamiać ludzi co robić w czasie apokalipsy

3 światowa

Anuluj