UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciągle mnie dziwi obojętność portelu na zagrozenie. Jako lokalne medium w przygranicznym mieście powinniście uświadamiać ludzi co robić w czasie apokalipsy
3 światowa
Ciągle mnie dziwi obojętność portelu na zagrozenie. Jako lokalne medium w przygranicznym mieście powinniście uświadamiać ludzi co robić w czasie apokalipsy
3 światowa