UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

straszne jest to że oprawcy mieli lekkie życie cała to banda zwana milicją która tępiła wszystkich co nie myśleli jak i oni i tak żyli jak pączki w maśle jak ten pato generał co mówił że za 2400 zł miesięcznie umrze z głodu i jeszcze bezczelnie mówił że była jakiś tam ścieżki zdrowi ale wszystko kulturalnie ci padalce niczym się nie różnili od poprzedników

kat- na idiotów

Anuluj