UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech odpoczywa w spokoju ! Nie pierwszy raz i nie ostatni potwierdza się że ludzie mający za sobą ciężkie przeżycia, dzie ku temu żyją tak długo bo są MOCNI I NIEZŁOMNI !
Niech odpoczywa w spokoju ! Nie pierwszy raz i nie ostatni potwierdza się że ludzie mający za sobą ciężkie przeżycia, dzie ku temu żyją tak długo bo są MOCNI I NIEZŁOMNI !