UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech odpoczywa w spokoju ! Nie pierwszy raz i nie ostatni potwierdza się że ludzie mający za sobą ciężkie przeżycia, dzie ku temu żyją tak długo bo są MOCNI I NIEZŁOMNI !


Anuluj