UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ci, którzy żyją ze schroniska co w tym czasie zrobią? Może naprawią i ocieplą budy. A może posprzątają. A może niech odpoczną skoro znowu ktoś popracuje za nich....
A ci, którzy żyją ze schroniska co w tym czasie zrobią? Może naprawią i ocieplą budy. A może posprzątają. A może niech odpoczną skoro znowu ktoś popracuje za nich....