UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ci, którzy żyją ze schroniska co w tym czasie zrobią? Może naprawią i ocieplą budy. A może posprzątają. A może niech odpoczną skoro znowu ktoś popracuje za nich....


Anuluj