UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dużo się mówi na temat neo opiekunów psów że nie sprzątają odchodów psa i to można powtarzać bez końca bo widać Ugandę a nie polskie po takim zachowaniu. Nie mam psa i nie zamierzam udawać że to mi nie przeszkadza, w klatce na schodach sierść a przed klatką kupy psie... Są kamery ale zdecydowanie za mało, brak reakcji policji i straży bo oni wolą bić człowieka za przejście na czerwonym ! Brak też ogrodzonych miejsc gdzie te psy mają się wybiegać i załatwić. Schroniska już porównują nazewnictwo nie robiąc różnicy człowiek czy pies ! Mowa o tym że dzieci ludzi się adoptuje a nie psy, to ludzie umierają a nie psy ! Wszędzie litość przy kamerze jak u Dody a nawet nie na miejsca gdzie z tym psem wyjść. Czy to film pt Świr ? Nie to rzeczywistość ! Po co psy w blokach skoro zero czasu na spacer tylko wymuszone pieć minut na kupkę po blokiem ?