UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodniki i ulice dalej nie nadają się do użytku!!! A wy głupotami się zajmujecie. Napiszcie jeszcze co tam na granicy i co tam na siłowniach. Ludzie z domu wyjść nie mogą bo lenie z ratusza nie potrafią zorganizować służb!!!


Anuluj