UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyy od woreczków, a dlaczego twój kundel nie może załatwić się pod twoim domem? na twojej polanie, trawniku czy chodniku? A moze w domu w kuwecie? hmm? Musicie przyłazić nie na swój teren i brudzic innym? Sprzatanie czy nie, to niewiele zmienia, nikt nie chce tego ogladac, procedury wydalania psa a potem tego że jego drugi partner zbiera to lub nie, ohydne to jest. U siebie to róbice, jak się chciało mieć psa to trzeba było myślec o wybiegu :)


Anuluj