UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Seria grubych stolców lezy przy chodniki pasie przy polanie bloku Leśmiana 21 od strony Konopnickiej. Ludziska od kundki zzawszownych z kamiennej, szczygla i konopnicka przychodzą na nie swoją polanę i nie zbieraną odpadów po swoich kundlach. łamią prawo! Wystarczy przyjść i zobaczyć, a i trafić na nich łatwo. Są robione zdjęcia z bloku. Straz miejska będzie miała wgląd bo widać skąd przychodzą z bloków Konopnicka i Szczygla i Kamienna domków :) nie sprzątają i bnrudza u innych


Anuluj