UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urocze jak te budynki delikatnie mówiąc czekoladowe na Drzewnej przy Technikum... chyba świecą tam pustki... urocze domki - ironia; )

Abcdefg

Anuluj