UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak najbardziej na tak zabudowie mieszkaniowej Śródmieścia, Starego Miasta i Wyspy Spichrzów, by zdążyć przed przed momentem, gdy skończy się popyt na zakup mieszkań własnościowych w naszym mieście. Patrząc na widoczne na zdjęciach budynki opuszczonego / zlikwidowanego Wyższego Seminarium Duchownego pojawia się pytanie - Co dalej zamierza Kuria zrobić z tymi budynkami ? Pewnie Portel niedługo o to sie zapyta władz kościelnych.