UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pisowcy przeciw Polakom - Gdyby nie Tusk nie było by dawno na 800+ co mi nie przeszkadzało by bo ja dzieci za swoje wychowałem i od państwa gorsza nie biorę.


Anuluj