UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pisowcy przeciw Polakom - Gdyby nie Tusk nie było by dawno na 800+ co mi nie przeszkadzało by bo ja dzieci za swoje wychowałem i od państwa gorsza nie biorę.
@Pisowcy przeciw Polakom - Gdyby nie Tusk nie było by dawno na 800+ co mi nie przeszkadzało by bo ja dzieci za swoje wychowałem i od państwa gorsza nie biorę.