UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Podplan - mam pytanie co do pierwszych połączeń autobusowych, były to linie 4 i 5,uruchomione 1 lutego 1956.(zbliża się okrągła 70 rocznica). Piątka na Kamienną, a czwórka po krótkich okresie została zlikwidowana a jak jeździła?
Slavek