UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Slavek - W roku szkolnym 1959/60 jeździłam trójką z ul. Kościuszki do kaplicy w obecnym parku Traugutta ( wówczas jeszcze był cmentarzem, który od ul. Traugutta wygrodzony był grubymi kutymi łańcuchami na niskich słupkach). W kaplicy dzisiaj prawosławnej mieliśmy przygotowania do I komunii św. Źródło mówiące o 1961 roku likwidacji linii tramwajowej nr 3 jest bardziej wiarygodne. Wagony tramwajowe trójki były bardzo piękne.

Elżbieta Bukowska

Anuluj