UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Podplan - fajne informacje, można prosić o źródło? Co do dat to jakieś konkrety i nie powielanie błędu, że linie nr 3 zlikwidowano w roku 1967,sam trafiłem na źródło, że linię zlikwidowano w X 1961
Slavek
@Podplan - fajne informacje, można prosić o źródło? Co do dat to jakieś konkrety i nie powielanie błędu, że linie nr 3 zlikwidowano w roku 1967,sam trafiłem na źródło, że linię zlikwidowano w X 1961
Slavek