UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Podplan - fajne informacje, można prosić o źródło? Co do dat to jakieś konkrety i nie powielanie błędu, że linie nr 3 zlikwidowano w roku 1967,sam trafiłem na źródło, że linię zlikwidowano w X 1961

Slavek

Anuluj