UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szanowałem i wrzucałem do puszki póki się nie dowiedziałem że Owsiak zrobił sobie z orkiestry stałe źródło utrzymania w wysokości 27 TPLN miesięcznie.

zawiedziony778

Anuluj