UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szanowałem i wrzucałem do puszki póki się nie dowiedziałem że Owsiak zrobił sobie z orkiestry stałe źródło utrzymania w wysokości 27 TPLN miesięcznie.
zawiedziony778
szanowałem i wrzucałem do puszki póki się nie dowiedziałem że Owsiak zrobił sobie z orkiestry stałe źródło utrzymania w wysokości 27 TPLN miesięcznie.
zawiedziony778