UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha, parodia jakaś, urząd otwarty do 20:00? Albo w niedzielę? Niby po co? Kto normalny chodzi do urzędu o godzinie 20.albo w niedzielę czy sobotę?


Anuluj