UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Baco co tu tak śmierdzi..... baco co tu tak śmierdzi? Eee to nic - albo się komórka otwozyła albo mojo staro się łotkryła.
Baco co tu tak śmierdzi..... baco co tu tak śmierdzi? Eee to nic - albo się komórka otwozyła albo mojo staro się łotkryła.