UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest zima, jest zimno, to ludzie grzeją. Żaden normalny cywilizowany sposób palenia (piece z podajnikami i paleniem od góry czy gaz) nie powodują żadnego większego zanieczyszczenia i nigdy nie powinny być zakazane dopóki palisz właściwym paliwem w odpowiednim kotle. Wystarczy że ileś procent w niefortunnie ukształtowanym terenie i zabudowie będzie palić byle czym i efekt się pojawia. Już pomijając akurat te specyficzne warunki pogodowe.
palic_palic_nic_sie_nie_bac