UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To się nałazili, szkoda tylko że bezproduktywnie. Ulica Traugutta 2 zejścia do parku Dolinka. obydwa niedostępne dla ludzi poruszających się na wózkach, ale przecież jest okey
To się nałazili, szkoda tylko że bezproduktywnie. Ulica Traugutta 2 zejścia do parku Dolinka. obydwa niedostępne dla ludzi poruszających się na wózkach, ale przecież jest okey