UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się nałazili, szkoda tylko że bezproduktywnie. Ulica Traugutta 2 zejścia do parku Dolinka. obydwa niedostępne dla ludzi poruszających się na wózkach, ale przecież jest okey


Anuluj