Wreszcie Elbląg doczekał się prezydenta, któremu zależy na wszystkich mieszkańcach naszego miasta.kij
Wreszcie Elbląg doczekał się prezydenta, któremu zależy na wszystkich mieszkańcach naszego miasta.