UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"wielkiej rosji" ?!? a piszący ten tekst jest jakimś miłośnikiem rasji i putina, że używa takiego sformułowania? precz z komuną !!!
"wielkiej rosji" ?!? a piszący ten tekst jest jakimś miłośnikiem rasji i putina, że używa takiego sformułowania? precz z komuną !!!