UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co? Drogie panie zajmą się wszechobecną w Elblągu prostytucją? Zajmą się tym co się dzieje z paniami w starówkowych knajpach i hotelach Elbląga? Czy jak zwykle u powców powstało kolejne TWA?


Anuluj