UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy będziemy informowani o działaniach Rady ? Np. z tego posiedzenia jakieś konkluzje, program/plan pracy na najbliższy czas ?
Czy będziemy informowani o działaniach Rady ? Np. z tego posiedzenia jakieś konkluzje, program/plan pracy na najbliższy czas ?