UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy można by prosić o krótkie info czym ma się zajmować Elbląska rada Kobiet. Czy będą to starania / walka o coś czy przeciwko czemuś? O co będą zabiegać lub czemu się sprzeciwiać?


Anuluj