UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem ciekaw czy mieszkania rzeczywiście trafią do potrzebujących. Bo z tego co słysze od znajomych niepełnosprawnych to urzędniczki nie są skore do pomocy w poszukiwaniu lokum. Mój kolega usłyszał, że może do rodziny nawet dalszej niech się wprowadzi bo teraz Łęczycką mają na głowie. A co się działo po trzech króli gdy się chciało załatwic jakąś sprawę większość na urlopach albo z pretensją w tonie głosu, że ktoś przyszedł.

urzadtozlo

Anuluj