UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
E tam panie nissan jedynie reprezentacja bo tak to dla kogo poza garstką osòb równie dobrze by to spotkanie mogło się odbyć na Kościuszki no to nasza drużyna mi to niewiem jak by tu kibicować chyba że w bukmacherskie się pobawić ma żywo bo dla mnie tu niema logiki kibicowania