UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak było profesorze - Nie denerwuj się, szkoda zdrowia. Są ludzie, którym obca jest tradycja nazywania nauczyciela w szkole średniej per "profesor". To nikomu nie uwłacza. Jedocześnie, nie razi ich sprawa przyznania kilkudziesięciu doktoratów "humoris causa" znanemu donosicelowi (temu od wygranych z totka)...

Bezproblemowy

Anuluj