UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem zwolennikiem psa w bloku mieszkalnym gdzie lokatorzy płacąc tyle samo za czynsz muszą uzależnić się od hałasu, sierści i pozostawionych odchodów ale czytając ten artykuł serce ściska że rada miasta nie wystarczająco wspiera utrzymanie przy życiu zwierząt, jest tyle absurdalnych projektów które mogą poczekać a w zamian dać kasę na pomoc w schronisku, nie rozumie tej obojętność państwa z Nowogródzkim na czele bo to problem nie regionalny tylko ogólno krajowy...