UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały pomysł jest bez sensu. Po prostu trzeba zainwestować w podniesienie parametrów istniejącego połączenia Elbląg - Gdańsk. Pociąg zatrzymujący się w Malborku i Tczewie, jadący 160 - 200 km/h zrobi tę trasę w 20 - 30 minut. Budowa nowej linii to zbędny wydatek i nikt nie da pieniędzy. Na podniesienie parametrów istniejącego połączenia będzie można naciskać nawet władze centralne.
koń pociągowy