UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Była szansa na reaktywację linii kolejowej 254,to co zrobił Słupnik sprzedał dworzec Elbląg Zdrój, była szansa na nowe tramwaje, to co zrobił Słupnik nawet nie wyrwał złotówki, i cała pula poszla na olsztyn, i tak można wyliczać, jak nieudolnych mamy urzędników. Miasto doprowadzone do skrajnego upadku, ekonomicznego, gospodarczego i społecznego.
1125.