UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy chcecie kolei? Powiedzcie lepiej co PO wam wybudowało? :D ps. minipiekarczyki to wszystko na co ich stac
Wy chcecie kolei? Powiedzcie lepiej co PO wam wybudowało? :D ps. minipiekarczyki to wszystko na co ich stac