UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy UM do Elblaga. Dośc tej uzurpacji. Tyle, że do tego może doprowadzić myśle, jedynie nasza silniejsza pozycja gospodarcza. Samo się nie zadzieje. Jeszcze przy kompletnej inercji władz miasta w tym temacie. Wszystkim widocznie pasuje ta obecna patologia administracyjna.

hd

Anuluj