UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krótko: Nie. Długo: to nie jest inwestycja przeciwko, tylko za rozwojem. Więcej połączeń, szybsze połączenia, tańsze połączenia itp. służą mieszkańcom nie do tego żeby emigrowali czy firmom aby się przenosiły, tylko żeby łatwiej im się żyło w regionie, w którym mieszkają i płacą podatki. Jeśli kolej powstanie to Elblążanie nie przeprowadzą się przecież do Gdańska. Będą nadal szukać tam pracy - owszem, ale nie wpłynie to ujemnie na sytuację gospodarczą Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
zwrotnicowy