UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Państwo - czy nie dostrzegacie wewnętrznego nonsensu w tej sprawie. Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego jest namawiany do wzięcia udziału w inwestycji, która przybliża Elbląg do stolicy sąsiedniego województwa a tym samym -w istocie - oddala je od województwa w którym obecnie leży. In essense: you are talking to wrong wojewoda :-)


Anuluj