UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje elbąski przedsiębiorca! Brawo miasto! Bardzo dobra wiadomość. Oby więcej takich sukcesów!!! :D
suuper
Gratulacje elbąski przedsiębiorca! Brawo miasto! Bardzo dobra wiadomość. Oby więcej takich sukcesów!!! :D
suuper