UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Minister sportu był w tym województwie ale do Elbląga za wysokie progi. Wstyd PO, SLD, PSL. Wolał odwiedzić Ełk i olsztyn.
Minister sportu był w tym województwie ale do Elbląga za wysokie progi. Wstyd PO, SLD, PSL. Wolał odwiedzić Ełk i olsztyn.