UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Minister sportu był w tym województwie ale do Elbląga za wysokie progi. Wstyd PO, SLD, PSL. Wolał odwiedzić Ełk i olsztyn.


Anuluj