UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze że zamknięta bo i o czym tu informować ?... nie ma o czym. Więc takie coś nie ma sensu.
Wieś elblong .
Dobrze że zamknięta bo i o czym tu informować ?... nie ma o czym. Więc takie coś nie ma sensu.
Wieś elblong .