UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym reklam z takim prezydentem nie traktował inaczej niż pisze policja. Nawet jak by były prawdziwe. O kawalerce nie wspomnę.

No i tak sie dzieje

Anuluj