UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym reklam z takim prezydentem nie traktował inaczej niż pisze policja. Nawet jak by były prawdziwe. O kawalerce nie wspomnę.
No i tak sie dzieje
Ja bym reklam z takim prezydentem nie traktował inaczej niż pisze policja. Nawet jak by były prawdziwe. O kawalerce nie wspomnę.
No i tak sie dzieje