UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedno nie dopisałem ale wskazane bo roboty same się dziś nie domyślą, że nie wszystkie lata są udokumentowane bo nie jest tajemnicą że i pracować też trzeba bez zatrudnienia by żyć ! To wszystko, Miłego Dnia !

vpl

Anuluj