UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedno nie dopisałem ale wskazane bo roboty same się dziś nie domyślą, że nie wszystkie lata są udokumentowane bo nie jest tajemnicą że i pracować też trzeba bez zatrudnienia by żyć ! To wszystko, Miłego Dnia !
vpl