UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aniołku ! Naukę i wojsko mam wliczone w staż a szkole zaczęłam 1980 roku. Dziś mam skończone 62 lata. Oddałem 35 litrów krwi, bezinteresownie. Zasiłku nie pobieram bo nie jestem hieną, wiem że mamy czasy że za 800+ rodzą, często by za te pieniądze zmieniać komórki ale ja nigdy od państwa złotówki nie wy odebrałem, żyje z oszczędności ! A ty co osiągnęłaś w życiu ?

vpl

Anuluj