UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@vpl - Nikogo nie obraziłam. Po dwunaste tylko odnoszę się do wpisu bo mam do tego prawo. Po 45 latach pracy przysługuje emerytura, nawet nie wiesz od jakiego wieku osoby ubiegającej się. Jeśli jesteś mężczyzną oznaczałoby, że podjąłeś pracę w wieku trzynastu lat, ciekawe kto to udokumentował. A osoby chore w tym wieku są na rencie. Lepiej być bezrobotnym, niezarejestrowanym niż być na rencie lub wcześniejszej emeryturze, która po osiągnięciu wieku emerytalnego staje się zwykłą emeryturą. No bardzo ciekawe, gratuluję fantazji. Po osiemnaste zacznij myśleć.


Anuluj