UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezrobotny nie oznacza że pobiera zasiłek ! Pracy nie ma bo nie ma zdrowia a takich nie zatrudniają. Lata pracy udokumentowane lecz brak lat do emerytury a wcześniejsza nie każdemu odpowiada. I po piąte kim ty jesteś ?że oceniasz i obrażasz ?
vpl