UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieadekwatnie albo lepiej adekwatnie weź się do roboty i za naukę języka polskiego. Nic od siebie nie daję ale od innych wymagam.
Nieadekwatnie albo lepiej adekwatnie weź się do roboty i za naukę języka polskiego. Nic od siebie nie daję ale od innych wymagam.