UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Serio? Przeszkadza sypanie solą na zaśnieżone drogi? Zaraz będzie przeszkadzać w ogóle samo odśnieżanie... tragedia z tymi ludźmi. Chyba za dużo wolnego czasu mają i wymyślają jakieś dyrdymały.


Anuluj