UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle najważniejsze są spotkania w bibliotekach niż bardzo rzadkie w Elblągu koncerty. A taki odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 stycznia w pubie Beczka.


Anuluj