UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle najważniejsze są spotkania w bibliotekach niż bardzo rzadkie w Elblągu koncerty. A taki odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 stycznia w pubie Beczka.
Jak zwykle najważniejsze są spotkania w bibliotekach niż bardzo rzadkie w Elblągu koncerty. A taki odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 stycznia w pubie Beczka.