UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może zacznijcie od spieprzonych ścieżek. Zapraszam na Hetmańską od Tysiąclecia do Giermków. Parkingi są wyznaczone niezgodnie z rozporządzeniem i nie mają wymiarów. Pobieranie opłat jest w tym wypadku NIELEGALNE! Auta, aby się zmieścić wjeżdżają na ścieżkę rowerową. Gdzie jest Straż Miejska? Gdzie jest Policja Elbląg? Gdzie jest słynny rowerowiec Marek Kamm?
PyrPyr