UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg pięknie wyglądał przed wojną. Szkoda, że po 1980 roku nie wzorowani się na tak gęstej zabudowie w Śródmieściu i Starówce, jak wtedy. Niedługo skończy się popyt na nowe drogie mieszkania w tak nierozwojowym mieście. I zostaniemy w Śródmieściu z pustymi placami jak : ul. Krótka, Wodna po Tortudze, Tysiąclecia, Sopocka, Grunwaldzka, Fabryczna itp. Ale z wieloma blokami na peryferiach. Czyli tak jak Himilsbach z angielskim.


Anuluj