UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cała Europa i świat mieli możliwość poznania kultury tego sztucznego tworu bi smarka. I to dwa razy. Po co portel lansuje tą patologię? Tyle wam płacą?
Cała Europa i świat mieli możliwość poznania kultury tego sztucznego tworu bi smarka. I to dwa razy. Po co portel lansuje tą patologię? Tyle wam płacą?