UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i gucio. Mądra decyzja, pochwalam, lepiej późno dojść do słuszynych wniosków, niż zaprzeć się i "nie bo nie". Tutaj refleksja przyszła po czasie ale... przyszła. Dziękuję!
Dzięki!
No i gucio. Mądra decyzja, pochwalam, lepiej późno dojść do słuszynych wniosków, niż zaprzeć się i "nie bo nie". Tutaj refleksja przyszła po czasie ale... przyszła. Dziękuję!
Dzięki!