UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i gucio. Mądra decyzja, pochwalam, lepiej późno dojść do słuszynych wniosków, niż zaprzeć się i "nie bo nie". Tutaj refleksja przyszła po czasie ale... przyszła. Dziękuję!

Dzięki!

Anuluj