UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korzystając z okazji to ostatni artykuł odnośnie zamarźniętego lokatora w gronowie elbląskim to tam po prostu gość był stróżem, który nigdy nie był trzeźwy. Był bo był i tyle i to nie pierwszy raz tam taka sytuacja, że ktoś umiera. Ale najlepiej komentarze zablokować i skłamać w artykule

jaaakaa

Anuluj