UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Korzystając z okazji to ostatni artykuł odnośnie zamarźniętego lokatora w gronowie elbląskim to tam po prostu gość był stróżem, który nigdy nie był trzeźwy. Był bo był i tyle i to nie pierwszy raz tam taka sytuacja, że ktoś umiera. Ale najlepiej komentarze zablokować i skłamać w artykule
jaaakaa